Itt a farsang, áll a bál

Maszkot öltök, nem ismersz rám,

pedig így is én vagyok.

Hópihéből varrták ruhám

dolgos kezű angyalok.

Cinca Katica: Maszkabál

A dolgoskezű angyalok, anyukák, nagymamák nemcsak a meseszép jelmezeket készítették el iskolánk hagyományos farsangi napjára, hanem rengeteg finomabbnál finomabb süteményt varázsoltak az osztálytermekbe. Ugyanis a karneváli hangulatot az osztályok saját közösségeikben teremthették meg a hatályos járványügyi szabályok betartása mellett.

De ennek ellenére sem maradhattak el a szokásos farsangi kellékek: fánkevés, tombolahúzás, játékos vetélkedők, farsangi dekorációk készítése. A színes tantermeket a diákönkormányzat értékelte, ahogyan az ötletes jelmezeket is. Mindez nem sikerülhetett volna a számtalan szülői felajánlás nélkül, amelyet hálásan köszönünk!

Köszönettel tartozunk még a Szolnoki Tankerületi Központ támogatásáért és a Szülői Munkaközösség szervező munkájáért.

Az eseményről készült képeket iskolánk honlapján lévő galériában tekinthetik meg.