Martfűi József Attila Általános Iskola

Halloween party iskolánkban

Október 25-én, az őszi szünet előtti utolsó tanítási napon fergeteges kavalkád kerekedett. A Halloween party a Szülői Munkaközösség által szervezett Incsi-fincsi büfével kezdődött már korán reggel.A szorgos anyukák, apukák, nagyszülők fáradtságot nem ismerve készítették a reggeli finomságokat golndolva a laktóz-, glutén-, és tojásérzékeny tanulóinkra is.

A tanítási órákon pedig ötletes és rémisztő jelmezekbe bújt diákok várták a bemerészkedő pedagóusokat.Halloween party délután folytatódott. A diákönkormányzat tagaiból, a szülőkből és pedagógusokból álló teremértékelő bizottság nem győzte pontozni az ötletes és csodálatos teremdekorációkat.

Az alsó tagozatos osztálytermek eredményei:

1. 2.a, 2.b és 3.a, 4.b

2. 4.a

3. 3.b

4. 1.a, 1.b

A felső tagozatos osztálytermek eredményei:

1. 8.b

2. 7.c

3. 6.a, 8.c

Minden résztvevő osztály jutalomban részesül az őszi szünet után, november 6-án.

Köszönet minden pedagógusnak és diáknak, hogy ilyen sok időt és ötletet varázsolt az iskolánk szebbé tételéhez!
A mai napra a koronát a fergeteges idegennyelvi vetélkedő és diszkó tette fel szuper DJ-apukával, Táborosi Mihállyal!

Köszönet a szülőknek az ötletes jelmezért, a Szülői Munkaközösség egész napos munkájáért, és mindenkinek, aki a mai nap kavalkádjához hozzájárult!

Képek az eseményről megtekinthetők itt…