Martfűi József Attila Általános Iskola

Idegennyelvi híreink

A naptári tavasz első napján tanulóink ismét összemérhették tudásukat a megye más általános iskoláiból érkező tanulókkal a tiszaföldvári megyei angol-német versenyen. Ismét szép számban neveztek a versenyre a megyéből, különösen igaz ez az angolos gyerekekre. Ebből a nyelvből maximum három gyermeket nevezhetett minden résztvevő iskola, de még így megtöltöttünk az iskola termeit. A maximált résztvevői létszám különösen megnehezítette a szaktanárok helyzetét, amikor választani kellett a gyerekek közül, kik képviseljék iskolánkat. A németes gyerekeknél nincs ilyen korlátozás, ott mindenki mehetett.

Az eredményeket a tavaszi szünet előtt fogjuk megtudni, bízunk benne, hogy eredményesen szerepeltek tanítványaink.

A nevezési díjakat A Boldog Gyerekekért Alapítvány biztosította, a különjárat költségét a Klebelsberg Intézményfenntartó Szolnoki Tankerületi Központja fedezte.

Szántó Mária

idegennyelvi munkaközösség.vezető