Martfűi József Attila Általános Iskola

A tisztaság fél egészség, és sok-sok pizza….

Iskolánkban a diákönkormányzat ebben a tanévben is tisztasági versenyt hirdetett. A győztes alsó és felső tagozatos osztály pizzabulit tarthatott a Boldog Gyermemkért Alapítvány jóvoltából.

A következő élménybeszámoló a 4.b osztályosok tollából született.

Ebben a félévben, iskolánkban tisztasági versenyt szerveztek.

Mi már az elején elhatároztuk, hogy meg akarjuk nyerni ezt a versenyt. Szünetekben és a nap végén közösen raktunk rendet magunk után. Az eredmény megszületett. Nagyon vártuk az eredményhirdetést. Érdemes volt belevágni! Jutalmunk az imádott pizza volt. December 8-án tartottuk a Mikulás bulinkat. Ekkor érkezett meg a finomság. Szalámis és sonkás között tudtunk választani. Amikor jól laktunk még egy nagyot játszottunk, versenyeztünk, táncoltunk a tanteremben.

Továbbra is ügyelni fogunk környezetünk tisztaságára!