Martfűi József Attila Általános Iskola

Megszépült iskolánk:)

Iskolánkban december 27-én megkezdődött az épület 1. és 2. szintjén a teljes padlófelület burkolása. Ezért a téli szünet után, januárban az osztályok költöztetésére, mozgatására volt szükség. 3 alsó tagozatos osztály, a 3.b, 4, a és 4.b átmenetileg a Martfűi Művelődési Központban kapott  osztálytermet, amelyet hamar megszoktak, belaktak. A gyerekeknek nagyon megszerették új környezetüket, de már alig várják, hogy január 25-én újra birtokba vegyék régi kuckóikat.

Még a kisebb tornaterem is osztályteremmé alakult, ahol először a 3.a majd a 7.b osztály tanulói használhatták ki azt a lehetőséget, hogy a tanítási szünetekben a tantermükben még labdázhattak, ping-pongozhattak, kosarazhattak, sőt a bordásfalra is mászhattak kötetlenül.

Köszönjük a Szolnoki Tankerületi Központ, a Martfűi Művelődési Központ vezetőjének és dolgozóinak, illetve Martfű Város Önkormányzatának támogatását, hogy nevelő-oktató tevékenységünk zavartalanul folytatódhatott a munkálatok alatt.

Hálásan köszönjük a szülők és diákjaink türelmét és támogatását!